Home Slider

O nás

Vítejte u City4you s.r.o.

Firma City4you s.r.o. působí na trhu od roku 2016, kdy jsme započali realizovat prvotní zakázky rekonstrukce bytů. Od roku 2017 jsme rozšířili portfólio nabízených prací zejména o zemní a výkopové práce, demolice a realizace zámkových dlažeb.

Stavební práce nás baví a umíme zpracovat vše okolo nich. Ať už jsou to výkopy inženýrských sítí, základové desky domu či rekonstrukce chodníků.

Pracujeme převážně v MS kraji, kde je i sídlo firmy. Mezi naše klienty patří zejména města či městské firmy. Realizujeme však i menší zakázky pro firmy či koncové klienty.

Realizace

Zákazníků poradíme jak nejlépe zakázku realizovat

Profi plán

Veškeré práce jsou pečlivě naplánovány našimi odborníky

01

Rekonstrukce

Jedna z našich činností je i rekonstrukce bytů a domů. Potřebujete zmodernizovat byt či dům podle aktuálních trendů či podle své vlastní představy? Pro nás je to výzva, které se rádi zhostíme!

Stavební práce

02

Realizovali jsme a podíleli se na spoustě stavebních prací. Našimi klienty jsou zejména společnosti a státní instituce pro které připravujeme a vykonáváme tyto druhy práce. Mezi nejčastější patří výkopy sítí a rekonstrukce chodníků.

03

Půjčovna techniky

Disponujeme profesionální technikou k realizaci stavební činnosti. Neustále se snažíme modernizovat a zvětšovat množství stavební techniky, kterou používáme. Chtěli by jste pouze vypůjčit stavební techniku? Ani to pro nás není problém a rádi Vám vyhovíme.

Aktuálně máme k dispozici bagr Bobcat 5t, nákladní vůz MAN s kontejnery, 4 užitkové vozy (dodávky, valníky). Dále také velký výběr techniky a příslušenství jako elektrocentrály, nářadí, ploty a jiné.

Novinky

Čerstvé zprávy z prostředí naší firmy

Rekonstrukce náměstí Antonie Bejdové

18 června, 2019

Od září 2018 do prosince 2018 jsme realizovali rekonstrukci náměstí Antonie Bejdové u Duhy, pro Městský obvod Ostrava – Poruba.  

Dokončení výstavby palisád

1 září, 2018

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Dokončení pokládky zámkové dlažby

1 srpna, 2018

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Praxe
Kreativita
Spolehlivost

Naše společnost se soustředí na 3 stěžejní body a to praxe, kreativita a spolehlivost. Díky tomu jsme oblíbenou firmou u našich zákazníků, kteří se nám nebojí svěřit jak malé tak velké projekty

30

Spokojených zákazníků

300

Odpracovaných dní

50000

Spokojených obyvatel měst